phone 2386192 1920

Zakres obowiązków:

  • organizacja i prowadzenie biura oraz wsparcie organizacyjno-administracyjne Zarządu spółki,

  • koordynacja spotkań Zarządu, przypominanie o zaplanowanych wydarzeniach, informowanie o nieobecnościach kluczowych pracowników, ważnych spotkaniach oraz prowadzenie kalendarza,

  • kompleksowa organizacja podróży Zarządu oraz rozliczanie delegacji,

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji między poszczególnymi działami w Spółce,

  • prowadzenie rejestru faktur, umów i innych dokumentów oraz ich archiwizacja,

  • tworzenie pism, raportów i prezentacji zleconych przez Zarząd oraz wykonywanie tłumaczeń,

  • prowadzenie recepcji, obsługa połączeń przychodzących, organizacja spotkań firmowych,

  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą z firmy,

  • zarządzanie i bieżąca współpraca z firmami kurierskimi oraz innymi dostawcami usług (telefonia komórkowa, ochrona, sprzątanie, zamówienia, serwisy itp.),

  • dbanie o funkcjonowanie i zaopatrzenie biura oraz innych działów firmy,

  • dbałość o wizualna stronę i pozytywny wizerunek sekretariatu, biur Zarządu i sal, konferencyjnych oraz aktywne ulepszanie miejsca pracy,

  • uczestnictwo w wybranych spotkaniach i przygotowywanie protokołów,

  • kontakt oraz obsługa gości odwiedzających firmę,

  • tworzenie pozytywnego wizerunku Firmy.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe, minimum licencjat,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, min. 2 lata,

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • dobra znajomość języka angielskiego - weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel) weryfikowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej,

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania swoją pracą,

  • sumienność, dokładność, dyskrecja,

  • wysoka kultura osobista,

  • dyspozycyjność,

  • znajomość zagadnień związanych z dokumentacją projektową będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę od 1 listopada 2018 r.,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość stałego rozwoju na ścieżce kariery,

  • możliwość wzięcia udziału w innowacyjnym projekcie dot. leczenia środowiskowego rodzin, dzieci i młodzieży,

  • pracę w bardzo dobrej atmosferze.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EZRA UKSW sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Termin przesyłania aplikacji: 15 października 2018 r.

  • Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.